| LiLlYAnNe a întrebat:

Cine imi poate sugera un joc cu cai interesant? Daca stiti va rog mult sa imi spuneti!

5 răspunsuri:
| Chuck a răspuns:

Championship Horse Trainer. Il joaca sor'mea in prostie. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de cand caii[iepele] nasc? eu stiam ca fata, insa ma rog, daca tot vine anul 2012, probabil ca se mai schimba regulile pe pamant. laughing
si apropo, la ce maternitate vrei sa-ti nasca puii? laughing

| maryana5 a răspuns:

Esti zoofil? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hoslend

| patriciaxd a răspuns:

Eu stiu un fel de joc online. intra p horseland.com, fa. ti cont si te poti plimba prin gradini si sa iti aci prieteni de prin america, marea britanie, irlanda etc... e fain k poti sa vinzi cai sau sa cumperi... e un joc online f cool