| catastrophe a întrebat:

Cine imi pote da si mie un cont la Hero108 online va rog, sau dati-mi linkul de pe care pot sa imi fac un cont. Cand intru in joc imi zice acount si pasworld care ii acountu?

1 răspuns:
| Anonima_9977 a răspuns:

Eu am intrat acum sa vad de ce iti arata asa, dar mie nu mi-a aratat nimic si m`a lasat sa ma joc asa ca s`ar putea sa iti ceara contul de cartoonnetwork asa ca daca vrei sa iti faci da click pe "CN-ul Meu" da pe inregistrare si inscrieti datele personale si creazati propriul spatiutongue

Succesthumbs up