| curiosul636 a întrebat:

Cine imi spune si mie ce rasa este catelusul din poza mea de la profil. Are 3 luni si jumate si inca nu stiu ce este.

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Nu e de rasa si nici nu are trasaturi predominante de vreo rasa sa spui ca e metis de...
Cainele tau este un metis(corcitura) si atat.

| curiosul636 explică (pentru RedNose):

Stiu ca este o corcitura intre ceva si ceva dar eu caut sa vad ce inseamna ceva si ceva!

| RedNose a răspuns (pentru curiosul636):

Pai asta e, nu are trasaturi predominante a unei rase. nici atat sa fie vreun produs din doi caini de rasa, chiar nu seamana a nimic. oricum ar fi e dragut si trebuie ingrijit si iubit, iti va oferi aceleasi lucruri pe care ti le ofera si un caine de rasa. sa-ti traiasca.

5 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Un fel de corcitura de mai multe rase, are trasaturi frumoase totusi!

| andreea11Secret a răspuns:

Labrador sau beagle

| Klara1122334455 a răspuns:

Mastiff African. happy