| cal3star a întrebat:

Cine joaca CityVille pe FaceBook?
Daca jucati si aveti nevoie de ajutor / prieten cautati-ma "Vestemean Sorin"
Momentan am Level 17 dar joc decat de 3-4 zile. Deci cine e interesat sa-si lase numele de facebook si sa-mi dati add de asemenea. Cu cati mai multi cu atat mai bine!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sorin am unrgent de un prieten pe cityville numele meu este stanga george alexandru apropo am un teren il dau in concesiune in orasul meu dream land astept sa imi dai add

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danyblaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ma numesc marius billegan si am nevoie urgent de prieten pe cityville numele de cautare marius billegan