| MisSToXiC a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa-mi gasesc shih-tzu la pret de -0-100 euro! femela, preferabil culoarea alb cu maro cine ma poate ajuta sa vina pe id meu denisa_sympy! Multumesc foarte mult!

2 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Sincer, nu vreau sa te dezamagesc, dar nu cred ca vei gasi o astfel de rasa la 100 de euro. Mai bine, decat sa asteptii si sa speri, orienteaza-te spre alta rasa.

| Marutza a răspuns:

Imi pare rau, dar nu prea ai sanse. Rasa asta este exagerat de scumpa, poate doar daca ai vreo cunostinta si are pui, in rest la magayine specializate sau online, nu o sa gasesti. sad