| 00000000 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine pe bitefight server 7, cu iteme sau cine vrea cont bitefight server 4. adugati va rog adresa de mess: fotbalistul_21_vl

3 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Eu aveam pe server 1,, level 100 si ceva, dar nu mai stiu parola de la ID ca sa pot recupera contul... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ajutor cautal pe. anacin. ca eu sunt ala si am nivel destul de maricel
daca vrei ceva nu-i doar decat sa-mi ceri ca te ajut cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate ajuta si pe mine pe Bitefight server 4, cu iteme?winking