| pupantonia a întrebat:

Cine stie cum pot face bani pe stradoll?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu. joci 15 jocuri pentru un ban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti superstar faci bani daca persoanele iti cumpara din bazar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate foarte simplu dai la jocuri si acolo castigi bani logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! ma numesc ioana si ma joc stardoll ma cheama be_a_sweetydiva si vreau sa ii spun aceluia care a scris intrebarea ca asa se face: dai click pe cutia mica, urmezi pasii cu e-mail-lu-l si apoi incepi sa te joci jocuri si primesti in jur de 4 pe joc sau chiar si mai mult ...depinde cum joci. sper sa iti placa stardoll!happy:X:X:X:Xhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la my account si o sa vezi tu acolo play and eran si fa pasi de acolo

| .::CyBeR::. a răspuns:

N-am habar, cauta pe net si daca e in engleza sau alta limba tradu cu google translator.

| Ioananmt a răspuns:

Pai primadata it da un saculet cu bani apoi dupa 2, 3 zile te face superstar dupa 1, 2 zile iti dispare acum nu mai primesti nimic acum singura sansa este sa te faci superstar cam asta e

| brianna a răspuns:

Nu se scot