| cățelușa56 a întrebat:

Cine stie jocuri de genu imvu[3d]dar sa fi animal sau sa poti avea un animal FUNDA

3 răspunsuri:
| selenaxXxgomez a răspuns:

Tamagochi este un joc cu animale. trebuie sa le granesti in fiecare zi altfel intra in spital! daca faci destule puncte in joc poti primi telefoane, mp3 playerury, laptopuri animale din plusi, etc. La inceput cand intri iti da sa alegi ce cadou vrei dar trebuie sa faci x puncte! eu il joc de catva timp si e frumos! incearca-l si tu!

| Sophie a răspuns:

Pai, nu prea stiu cu animale, insa la unele jocuri de aici poti avea
-stardoll
-free realms
-adoptme
-club cooee
-twinity
-swcond life
-imvu
-metin
-divadoll
si cam atatthinking funda?batting eyelashes. Adopt me e cu animale

| xDepression a răspuns:

Wolf Quest, Lif de la gamevial, I predator de la Animal Planet, fly like a bid 3... cam astea le stiw ew scuze ca am raspuns asa tarziw =]]