| Andre a întrebat:

Cleo din H20 chiar are cancer sau ce boala?

Răspuns Câştigător
| FeFy` a răspuns:

Cica A murit intr-un accident de masina pentru ca avea cancer! am vazut la tv la vedete in pericol si Rikki are cancer ca aman2 fumau dar Emma nu are nimic imi pare rau de ele doua! Biata Cleo de acolo de unde e cred ca o sa lumineze ca o adevarata stelute argintie!

8 răspunsuri:
| Andre explică:

H20
nu
h2o

Răspuns utilizator avertizat
| Fvn a răspuns:

Nu are mai nimic, ce aveti?

| mistikk a răspuns:

Nu are nimic...

| RainDrop a răspuns:

H20 sau H2O?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au nimic am autograf dela ele 4 bella cleo rikki le cunosc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are niciuna dintre ele nicio boala sunt foarte sanatoase si ema a plecat intr-o calatorie si de aia nu mai joaca in sezonul trei... ele acum sunt in grecia au avut un festival (ball) acolo si asta o stiu din surse sigure si am si eu autograf de la bella.cleo si rikki le-am intalnit la paris la disney acum 2 saptamani si app sunt super dragute.

| ^_^Dayanascunpik^_^ a răspuns:

Ea nu are nimic dar cred ca emma are ceva? cand mai intra pe mes Cariba Heine o intreb. ok?