| KmC96 a întrebat:

Cred ca hamsterul meu a murit deoarece s-a intarit...mda e mort s-ar putea sa fie intr-o hibernare? intreb sa nu il arunc degeaba...ma jutati straight face

Răspuns Câştigător
| Loriicel a răspuns:

rolling on the floor Nu hiberneaza a murit din pacatesad asa s-a intamplat si cu hamsterul meustraight face Adica eu am avut 4:X Si au murit unu l-am dat si 2 se bateaucrying ma rog...nu asta conthappy Hamsterul tau a muritstraight face

5 răspunsuri:
| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Pai...Ideea este ca atunci cand este frig hamsterul intra in hibernarewinking
Depinde unde il ti.
Mai bine du. l intr. un loc calduros si vezi ce se intamplawinking

| Username404Error a răspuns:

E Mort! Dunezeu sal ierte! Din acte stiu hamsterii dorm ziua si se joaca noaptea. Dar mai bine intrebi un veterinar eva.
BYE!

| bebitza_7716 a răspuns:

Daca sa intarit cre ca a murit... nu stiu asteapta si uh o zi sa vezi daca se mai misca sau ceva de genu tongue sad

| EuCuTine a răspuns:

rolling on the floor)))))))) mor de rass auzi "hamsterul meu a murit deoarece s-a intarit" sa intarit super tare. Baga-l in microunde vezi poate se mai incalzeste un pic sau poate il pui in cada cu niste spuma poate vrea sa faca si el o baie. Sa intarit hamesterul.

| Bloodlines a răspuns:

Yonutz123, Dumnezeu sa-l ierte! Ohh saracul! crying

S-a intarit hamsterul!rolling on the floor No, din astea n-am mai auzit! rolling on the floor