| Fantome_Vanatorii_1905 a întrebat:

Crede cine de pe TPU in spirite, demonii, Satana? Cine da de ce si cine nu de ce? Nu vreau raspunsuri tampite.Multumesc.Dau funda la cel mai sincer raspuns.

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu cred. Si cred ca oamenii care sunt cat de cat pozitivi au ceva experiente cu ei, doar cei care ii invoca, care sunt foarte tristi si isi doresc moartea, cei care ii cheama etc.

| Fantome_Vanatorii_1905 explică (pentru AtateaConditii):

Buna.Eu pot sa spun ca sunt ca un expert doar ca in Romania nu este vazuta asa de bine hobby-ul asta.Eu am luat legatura cu foarte multe spirite si demonii si crede-ma ca au fost si momente foarte naspa si dificile. Daca te intrebi prin ce am luat legatura pai cu tabla ouija trimisa de la un unghi din SUA care este expert in fenomene paranormale si cu asta se ocupa.Prima data nu am facut nici un ritual, vraja de aparare si am vrut sa vorbesc cu spiritul verisorului meu deoarece de 1 saptamana il visez si tot imi zice ca sa il ajut.Si am mai visat ca ceva rau mi se va intampla.Am pus 6 lumanari in jurul tablei pe o masa la 12 noaptea si am pus mana pe tringhiul tablei si am intreba daca e vreun spirit si nu mi-a raspuns apoi a inceput sa se miste foarte repede si s-a dus pe D E M O N.Am ramas masca.Stiam ca in locul spiritului a venit un demon.Am vorbit cu el si mi-a zis ca ceva rau mi se va intampla si i-am zis ca Dumnezeu tine cu mine si ma apara atunci a inceput sa fie frig si sa se miste iarasi triunghiul ala.De frica am luat mana de pe triunghiul ala iar demonul nu s-a mai intors ramanand cu mine.Mereu cineva ma urmarea si cand intorceam privirea umbra neagra pleca.Usile la dulapuri se deschideau televizorul si calculatoru se aprindeau singure.Am stiut ca demonul face asta si ca trebuie sa il alung deoarece ma putea poseda si imi putea face mult rau.Am luat rugaciunea Arhanghelului Mihail si am inceput sa citesc cu crucea in mana si am dat si cu agheazama si tamaie.Nu a mers, si chiar a inceput sa fie mai rau. Simteam ca nu mai am aer cand mergeam prin unele camere, simteam miros de fum, apa de la ghiuveta curgea si se oprea si chiar era foarte fierbinte.Atunci m-am rugat 6 ore la rand fara incetare doar sa mananc si atunci a plecat.In camere nu mai era aerul ala greu de parca te sufocai, nu ma mai durea capu.Am facut marea greseala dar acum mi-am invatat-o si chiar am exorcizat pe cineva si mereu spun o rugaciune inainte sa ma pun cu fortele iadului.Si da cand demonul era in casa mea eram nervos, injuram, tipam noaptea prin somn daca mai stateam mult sigur intra in mine si atunci era foarte grav dar norocul meu. Daca vrei sa mai vorbim intra pe id : fenomene_paranormale.Si multumesc ca ma crezi.Nu-mai bine.

| DenissaRoxana a răspuns:

Buna!
Eu nu cred in asa ceva, poate ca pana acum nu am intalnit cazuri, sau poate, asa este firea mea sa cred doar in ce vad! Imi place numele tau de utilizator, foarte original happy!

| Fantome_Vanatorii_1905 explică (pentru DenissaRoxana):

Da.Mslaughing.Eu ma ocup cu asa ceva si crede-ma exista si nu cred ca ai vrea sa dai peste un demon ca e vai si-amar.Si un spirit poate fi agresiv.Du-te daga stai in Bucuresti la Manastirea Chiajna, Hotelul Cismigiu, Foisorul te foc etc.Si sunt multe alte locuri in tara care sunt bantuite.Incearca si tu voodoo dar e foarte periculos sau spiritism.Sau daca nu du-te singur la 12 noaptea intr-un cimitir care arata mai straniu si striga in gura mare :E CINEVA AICI sau SPIRITELOR IESITI DE ORUNDE ATI FII si fi sigur ca va da roade.Ai grija de tine. Poarta mereu ceva sfant la tine.

| DenissaRoxana a răspuns (pentru Fantome_Vanatorii_1905):

Nu sunt in Romania..si nu o sa incerc asa ceva, pentru ca este o pierdere de timp! Multumesc oricum!

| Fantome_Vanatorii_1905 explică (pentru DenissaRoxana):

Problema ta dar daca est pasionat de asa ceva nu e o pierdere de timp.Nu-mai bine.

| DevashaDemonGirl666 a răspuns:

Pai cred in Satan si in demoni pentru ca le-am simtit prezenta de mai multe ori. Si stiu la ce te gandesti si ai dreptate, sunt satanists, si una adevarata, pentru ca site-ul asta mi-a luminat mintea. http://bucurialuisatan.com/