| madalina00 a întrebat:

Credeti ca daca pisica mea are limbrici din cauza asta ii curge sange pe nas?

6 răspunsuri:
| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Pai, daca are limbrici fa-i o deparazitare si vezi daca mai ii curge sange pe nas. Dar nu cred ca aceasta e cauza. Du-o la un veterinar sa o consulte, sa -i faca analize si tratament.Ai grija sa nu piarda prea mult sange!

| Bot a răspuns:

Trebuie sa o duci la un veterinar urgent, e o problema. grava sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, probabil are altceva, trebuie sa consulti un veterinar, as pute sa te ajut daca o vad.

| RubyRob a răspuns:

Sati zic ceva zi-mi ce inseamna limbrici si iti raspund mai clar

| madalina00 explică:

Gata multumesc s-a rezolvat. Acum se simte f bine. A dus-o la vet

| andrey123 a răspuns:

Nu stiu du-te la un medic vetelinar si vezi (funda:X)