| Andree a întrebat:

Cu ce program pot colora doar o parte dintr-o poza, de exemplu doar cerceii sau doar bluza. Fundaa

7 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Pe Pixlr Express sau pe Aviary

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Nu prea le am cu asa ceva. incearca sa cauti pe net. Poate gasesti ceva. Bafta!

| DanielaGroza a răspuns:

Pe Aviary

| Paradoxul6 a răspuns:

Incearca photoshop.

| OfflineOk a răspuns:

Daca vrei ca partea necolorata sa fie alb-negru, poti sa iti iei pe telefon programul color touch, daca ai android. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| DudilicsSs a răspuns:

Ipiccy, e foarte usor, si e si buun, dai la alb-negru si apoi ai acolo o pensula, da-i pe ea si colorezi doar ce vrei! big grin Daca nu ai inteles te pot ajuta doar da-mi un mesaj privat. Mult noroc! :*