| NoName1234 a întrebat:

Cui ii plac animalele?

17 răspunsuri:
| NoName1234 explică:

Da asa si mie in special cainii. Dar pe absolut toate le iubesc! happy

| NoName1234 explică:

Da, mie imi plac la nebunie. Le iubesc!

| Barbie331 a răspuns:

Bineinteles ca imi plac animalele! Am o catelusa la tara Pacolina, pe cere am avut-o acasa, asm gasit-o de revelion in 2006 si am luat-o. Era bolnavioara rau, dar am reusit sa o salvam, si-a revenit complet si facea multe prostioare acasa, asa ca am dus-o la bunicul meu la curte, dar lui ii scotea florile din radacina! Acum e sanatoasa la tara la mine, a facut prima data 2 pui, apoi 8 pui, si apoi 10, are in total 20 de pui, dar i-am dat fiindca nu aveam ce face cu ei!
Acasa am o hamsterita, Vasica, pe care am luat-o de la magazinul de animale si e foarte bine. Mai am foarte multi pestisori! Apropo eu vreau sa iu veterinar!

| PredatoR a răspuns:

Mie, in special cainiiwinking

| IrinaAndreea a răspuns:

Si eu le ador! big grin

| Andre a răspuns:

Mi eimi plac imi ales cateiiiiiii :X:X:X:X:X:X

| Meryem027 a răspuns:

Mie si inca enorm.happy Sunt si ele suflete ca si noi si de altfel, ne pot fi prieteni. Ti-am mai spus, zici ca am gradina zoo. laughing Si inca mai vreau animalute!

| aaaa12345 a răspuns:

Si mie

| Petronela a răspuns:

Mie!

| EllyCA a răspuns:

Mie! vreau sa fiu veterinar! pentru ca iubestc animalele!

| BelieveinMagic a răspuns:

Mieeeeeeeeeee love struck love struck love struck dar cred ca tuturor le place macar un animal mie imi plac aproape toate fiindca nu le stiu pe toate (eu am un hamster si o pisica love struck ) happy

| BelieveinMagic a răspuns:

Si chiar daca am alt animal nu inseamna ca celelalte nu mi plac. nu am caine deoarece nu mi permit si nu pot sa l scot la plimbare in fiecare zi "big grin

| Kat_6866 a răspuns:

Mie

| KiddoC a răspuns:

Mieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :X:X:X. Mai ales caini, pisicile, bulturi, cai, ursii panda laughing

Răspuns utilizator avertizat
| oanawww45 a răspuns:

Mie mai ales pisicile love struck