| Betykiss a întrebat:

Cui ii plac animalele? Ce animal va place? De ce va place?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Imi plac animalele si anume mamiferele! Din toate animale imi place familia pisicilor, adica tigrii, gheparzii, pantere si leii!
De ce?
Sunt puternici, curajosi si frumosi!

| MindExplode a răspuns:

Imi plac foarte mult mai ales pisicile sunt dragute si pufoasehappy

| kissomanu a răspuns:

Mie imi plac pisicile, cai ma ajuta sa scap de stresul capatat zi de zi. In general imi plac toate animalele...dar ca pisicile si ca cainii...nimic.

| lallalle a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cateii.
avand in vedere ca locuiesc intr-un apartament,nu am avut unul pana acum. Dar mi-am convins parintii si vara asta o sa-mi cumpar unul. As opta pentru un bichon,deoarece e un catel micut care se poate acomoda intr-un apartament. Este foarte jucaus, inteligent si devotat stapanului. Are si un aspect foarte frumos, blanita alba si matasoasa si nu face nici zgomot. :*

| elenutza27 a răspuns:

Da, imi palc animalele. Cel mai mult imi plac cainii deoarece sunt dragalasi, jucausi si ascultatori. Tie ce animal iti place?

| Diiiia a răspuns:

Mie in general tote pentru ca sunt foarte dragute!

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Da, de mica am o slabiciune pentru cai. de ce? nu cred ca as putea raspunde la intrebarea asta, pur si simplu imi sunt foarte dragi si mi-e mila sa vad cum oamenilor nu le pasa de ei, chinuindu-i sau chiar mancandu-i.

| Daniela89 a răspuns:

Da,pisicile