| Vicky_1658 a întrebat:

Cui ii plac pisicile si caini?

Răspuns Câştigător
| @*iubitza*@ a răspuns:

Pisicile sunt atat de dragute, mai ales cele cu funda in par si sunt si cainii sunt super draguti.

16 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Mai bine zis cui Nu ii plac? nu cred ca exista persaoan care sa nu iubeasca aceste animale superbe pe care le intalnim zi de zi.desi nu ii iubim in egala masura, toti au felul lor de dragalasenie. mie una imi plac si cainii si pisicile

| raluky4 a răspuns:

Mie imi plac cam toate animalele (ma refer la mamifere, pasari si pesti, doar), in egala masura! Iar catelusii si pisicile, ce sa mai zic de ei! Sunt atat de adorabili si frumosi si...cand vad unul pe strada nu rezist sa nu pun mana pe ei sau sa vorbesc cu ei! Dupa parerea mea sunt cele mai afectuase(fata de om) animalute!

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cainii sunt o parte din viata mea.
Si, va anunt ca sunt si oameni care urasc cainii. Vad oameni pe strada care arunca cu pietre in catei. Astia mai pot fi numiti oameni? straight face

Pa, pa.

| Nicoleta a răspuns:

Mieetongue

| blue95 a răspuns:

Mie imi plac cainii happy

| Petronela a răspuns:

Mie

| KLapeman a răspuns:

Mie imi plac caini, am doi adoptati de pe strada, si un rottweiler de 3 ani, am si o pisica dar e al lu mami...si saraca o mai prinde cateii cateodaata laughinglaughinglaughinglaughing

| danteluta a răspuns:

Cred ca suntem foarte multi care iubim aceste animalute superbe dar mult mai multi care le fac mult rau din simplu motiv ca nu le plac.nici eu nu suport manelele si ce sa fac sa arunc cu pietre in cei ce asculta manele?

| teaaa a răspuns:

Imi plac caini; pisicile nu prea

| belutzaa a răspuns:

Mie imi plac si pisicile si cainii foarte mult. Mi-e mila, in special, de toti cainii pe care ii intalnesc pe strada, care nu au stapan.

| sandy a răspuns:

Cred că aproape la toată lumea le place animalele! Fiecare animal are farmecul lui aparte.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie. si de abia ma abtin sa pun mana pe ele.
Intr'o zi plouase si cateii dintr-un cartier aveau labutele murdare si cum m'au vazut au venit la mine si au inceput sa imi faca model pe haine, mai ales pe maieu care era alblaughing.

| Alii a răspuns:

Eu am un caine chow chow de arpoape un an:X ( arata la fel ca asta)

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Caty_9264 a răspuns:

Urasc pisicile, imi plac caini si iubesc papagaliihappy...

| Noaptea a răspuns:

Mie. Si in plus imi plac si veveritele, ratonii si marmotele.