| Biianca81215 a întrebat:

Cui ii plac pisicile si de ce?
Funda plus vot la cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| Alinna20 a răspuns:

Nu,nu imi plac pentru ca mi-a mancat toti papagalisad le urasc si in plus una m-a muscat si m-a zgariat sad de asta

4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ador pisicile, am 3 si le iubesc foarte mult.

| Innovation a răspuns:

Buna! Mie imi plac pisicile.Din punctul meu de vedere sunt niste animale curate.Se spala mereu cu limbuta lor.Sunt niste animale jucause si frumoase, pufoase.Sunt invatate sa isi nevoile la cutia cu nisip, iar unele isi fac nevoile chiar la WC. Pisicile sunt foarte jucause cand vine vorba de ghemul lor sau de altceva.Deci mie chiar imi plac pisicile. Sper ca raspunsul meu te-a lamurit.

| M a răspuns:

Îmi plac pisicile pentru că sunt amuzante când se joacă, pentru că sunt drăgăstoase, pentru că sunt foarte curate, pentru că sunt pufoase şi silenţioase.
Sunt animalele ideale de apartament: inteligente, curate, silenţioase şi extrem de haioase când le apucă damblaua şi se joacă prin casă

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Ptr ca sunt mici si pufoase au fata aia adorabila si stiu cum sa te atraga sa te faca sa le iubesti au ele ceva:X