| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Cui ii plac Webknizii?
Da Mazin Hamsters?
Mie mi se par km aiurea dah la BFF ii placbig grin

4 răspunsuri:
| FuckOffPepper a răspuns:

Mie dah...Fiekre ca placerile lui tongue

| dulcikaa a răspuns:

Imi plac webkinzii,dar mazin hamstera par cam naspa mai ales ca sunt la pret dublu si nu e nici o diferenta intre webkinzii si mazin hamsters
aceasta este pararea mea, dar altora poate ca le place, asa ca nu am nimic inpotriva lor
pup

| Deiutza_1951 a răspuns:

Mie imi placeau da in clasa a patra acum mi separ chiar o tampenie da la Ralukutzzy inca ii mai plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt misto ( destul ) webkinzurile te-ai jucat vreodata? Mazin hamsters sunt aiurea, asta da.dar poate la altii le plac