| emigranti in tenerife a întrebat:

Cum ar trebui să fie pisica ideală?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu miorlaie, sa nu doarma in flori, sa nu urineze peste tot, sa nu imi dea trezirea la 5 dimineata zgarindu-ma, sa nu isi bage coltii mititei dar demonici in papucii meithinking

| Sin a răspuns:

Amuzanta intrebare laughing.

Sa se comporte ca o... pisica.(?)

| madalicious a răspuns:

Jucausa, cuminte, sa stie care e locul ei, nemofturoasa, sa stie sa faca la cutie, iubitoare[nu fricoasa. straight face ]

| Elena1234456 a răspuns:

O pisica tigrata si blanda love struck.

| iuliana_5977 a răspuns:

Buna!
Sa faca tot ce nu-i permite timpul unei femei: sa gateasca, curatenie. laughing

| cornculapte a răspuns:

laughingFunny. De femeia ideala am auzit, de barbatul ideal am auzit, dar de pisica ideala acum aud prima data.
Pai cum sa fie... sa miaune, nu sa latre. Pisica, nah.

| Bacemi a răspuns:

De fata ideala / baiatul ideal mai inteleg. Pisica ideala? Unde am ajuns fratilor? Iti dai seama si tu singura. Nu cred ca iti place sa urineze prin toata casa, sa iti zgarie perdelele, sa miorlaie toata ziua, sa sara pe tine sa te muste si zgarie. E simplu.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pisica e ideala asa cum e: cu personalitate, gratioasa, o felina domestica, un animal superb cu toate "inconvenientele". Din pacate uneori oamenii trebuie sa le "tunda" un pic "gherutele" sau sa le castreze.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Să ştie să gătească şi să facă curăţenie.Asta da pisică! Şi eu mi'aş lua una