| yeti_6295 a întrebat:

Cum credeti ca arata extraterestrii?

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu, ce sa spun, nu am vazut niciodata extraterestrii si nu pot sa spun cum arata, dar cred in existenta lor, pentru ca priviti cate planete sunt numai in sistemul nostru solar, normal ca mai sunt forme de viata.

| Afdsa a răspuns:

Imi place intrebarea ta...Hmm,pai in imaginatia mea, un extraterestru este verde, cu ochii mari si in totalitate negri, cu un strat vascos si verde pe el devil. Cu 4 maini a cate 3 degete fiecare mana, 1 picior mutant si gigant. Un fir de par in cap, 5 antene, fara gura, doar ochii, si sa repete intruna fraza "I KILL YOU, MUHAHAdevil". Singurul mod prin care poti omora un extraterestru sa fie aruncarea unui cutit fix in ochi, si sa sara sange verde devil. Haha, gata ca devin sadica rolling on the floor.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pai depinde devil
Daca treiesc pe o planeta asemanatoare cu a noastra, si respira oxigen, e foarte probabil sa arate cam ca noi. Iar ca un argument religios, nu stiu de ce Dumnezeu i'ar face diferiti, doar daca e crunt dezamagit de cum aratam noi devil.
Sau, de asemenea, pot arata ca niste animale de pe pamand, doar ca e posibil sa fie mai inteligente ca "ale noastre".
Ohh, sau poate inca nu sunt la fel de dezvoltati ca noi, poate ca inca locuiesc in pesteri, asta daca te i'ei dupa stiinta, nu dupa religie. (desi eu incerc sa le combin, si cred ca Adam si Eva erau maimute straight face [don't judge me])

Saaau, arata ca niste pesti (duhh, cu picioare, le dau sansa sa meargabatting eyelashes), pentru ca nu au nas, nu respira oxigen, si au niste branhii prin care absorb "altceva" din aer (sau ce e p'acolo). Sau mai bine, nu respira deloc, deci pot arata cum, vor ei happy

| QuadruplePersonality a răspuns:

@Zeppelin

->4.Sunt dezbracati
Cam pervers nu crezibatting eyelashes?

| AcidCuSange a răspuns:

In principal cred ca:
1.Sunt albastri, verzi sau rosii.
2.Au 3 degete la o mana.(si la un picior, dar nu in total)
3.Sunt inalti
4.Sunt dezbracati laughing.

| gabriela007 a răspuns:

Cam asa ca tine, numa ca tu esti mai urat. De ce pui mereu intrebari din astea?

| Lotzy619 a răspuns:

1. Daca exista.
2. Daca ar exista cred ca arata verzi:X sau ca un iety verde:X
3.Cand vin ii vezi si ne taie:X

| andradadada a răspuns:

Pai
eu nu prea cred in ei straight face dar daca ar exista sigur cu vor arata ca si noi laughing

| yeti_6295 explică:

@madygaby sunt interesat de extaterestrii, yeti bigfoot etc.

| bigfoot_2109 a răspuns:

Dualpersonality, eu nu combin religia cu stiinta si eu ma iau dupa chestia cu stiinta!