| Alinushaa a întrebat:

Cum fac varium si bani pe epic duel?

Răspuns Câştigător
| KittiBăă a răspuns:

Banii ii faci cu batalii, castigate ori pierdute, insa la varium numai la 1000 de batalii castigi 2000 de varium...
Succes si sper sa ajungi cea mai buna in acest joc!happy

| adrian_4038 a răspuns (pentru KittiBăă):

Castigate una dupa alta

| EternalVampire a răspuns (pentru KittiBăă):

Gresit

| EternalVampire a răspuns (pentru KittiBăă):

Buna Alinushaa,

Variumul se face prin cateva metode:
1. Urmarind postarile adminilor de pe Twitter si cand e un concurs cu premii in varium sa participi si tu ca poate ai sanse de castig.

2. Il cumperi cu bani reali.

3. Te uiti pe acest site: http://kingdrekon.blogspot.com/......orial.html

Iar banii se fac din lupte PvP (1v1, 2v2 sau juggernaut) si din misiuni! Orice incercare de-a folosi hack nu face decat sa aduca doar necazuri, cum ar fi sa iei un ban permanent (moderatorii iti blocheaza contul) sau sa-ti virusezi PC-ul. Chestia cu 1000 de lupte este o MARE PROSTIE! NU MAI PUNETI BOTUL LA ASA CEVA! NU EXISTA CHESTIA ASTA!

9 răspunsuri:
| EternalVampire a răspuns:

Da-mi add pe mess la idul moatar_bogdan si iti explic mai multe

| EternalVampire a răspuns:

Variumul se cumpara cu bani reali sau se face din misiuni (se face putin)

| SnipeFun a răspuns:

Batalii castigate sau pierdute?

| cosminutz0107 a răspuns:

Banii ii faci de la bataliile cu alti jucatori si varium ori la 1000 mie de lupe sau tii poti cumpara cu bani adevarati

| Bisca_George_1991 a răspuns (pentru cosminutz0107):

Eu nu inteleg cum adica la 1000 de batali castigi bani? eu am pe cont peste 2000 de lupte si n-am varium

| EternalVampire a răspuns (pentru cosminutz0107):

Variumul se face prin cateva metode:
1. Urmarind postarile adminilor de pe Twitter si cand e un concurs cu premii in varium sa participi si tu ca poate ai sanse de castig.

2. Il cumperi cu bani reali.

3. Te uiti pe acest site: http://kingdrekon.blogspot.com/......orial.html

Iar banii se fac din lupte PvP (1v1, 2v2 sau juggernaut) si din misiuni! Orice incercare de-a folosi hack nu face decat sa aduca doar necazuri, cum ar fi sa iei un ban permanent (moderatorii iti blocheaza contul) sau sa-ti virusezi PC-ul. Chestia cu 1000 de lupte este o MARE PROSTIE! NU MAI PUNETI BOTUL LA ASA CEVA! NU EXISTA CHESTIA ASTA!