| DrugFree a întrebat:

Cum imi comfirm adresa de mail?

Răspuns Câştigător
| eliza_7547 a răspuns:

Este foarte simplu:intri pe site-ul www.yahoomail.com
Iti scrii id-ul acolo unde scrie mare Yahoo! ID(de exemplu:exemplu_exemplu@yahoo.com), si parola de la mess(messenger) unde scrie password.Ca sa vezi mesajele te uiti pe partea stanga a paginii(dupa ce ai scris id-ul si parola)si apesi acolo unde scrie "INBOX".
UNELE MESAJE INTRA CATEODATA (TOT PE PARTEA STANGA)LA SPAM. Sper ca ti-am fost de ajutor. daca da... fundita:*

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu adresa de e-mail trebuie s-o confirmi ci inregistrarea pe TPU. Cauta in contul tau de e-mail, pe care l-ai indicat la inregistrare si gasesti un mesaj de la TPU, prin care iti solicita confirmarea inregistrarii, deschide-l si da clic in locul indicat din mesaj. Vezi ca s-ar putea sa fie in Spam, daca nu-l gasesti in cutie. Succes si numai bine!

| eliza_7547 a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe yahoo e-mail pe messenger si acolo primesti o scrisoare de confirmare, adica iti dau ei un buton acolo unde sa apesi ca sa verifice daca tu chiar ai sau nu acel e-mail big grin