| Bubble_7593 a întrebat:

Cum imi creste HQ in Lady Popular ca m-am dus la jocuri si nu mi-a crescut nici un pic HQ

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

Sunt 3 moduri in care poti castiga IQ:
1 - te duci in oras si te duci la biblioteca unde vei citi timp de 15 minute si iti va da IQ intre 0, 1 si 0, 5
2 -te duci la mall la cutia cu mistere (desi nu iti va da intodeauna IQ)
3-te duci si joci jocuri dar fi atent ca nu toate jocurile au IQ (undeva in dreapta jos, sub unde scrie incepe jocul, iti arata ce primesti pentru fiecare nivel)

Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

IQ il poti creste vizitand Biblioteca(o gasesti in oras) sau il poti creste jucand unele jocuri:Sudoku, Conecteza punctele, Turnurile din hanoi, si Puzzle.

Craciun Fericit alaturi de cei dragi`!

| ღAnonimღ a răspuns:

Da-i o funda Terei.

| Zuzzy05 a răspuns:

Ceao.Pai trebuie sa te joci jocuri care iti dau IQ, nu doar puncte.

| justMe29 a răspuns:

Duo la biblioteca :d