| melisa0607 a întrebat:

Cum invat un caine Bishon Frise sa-si faca nevoiile la toaleta?

Răspuns Câştigător
| maryo238 a răspuns:

MrSoapte nu se face deloc asa, e total gresit, daca vrei sa iti inveti cainele sa isi faca nevoile intr-un singur loc, sau afara, pur si simplu cand il vezi ca se pregateste sa faca nevoile in casa sau daca chiar a facut un pic, te duci si il iei de ceafa, asa le face mama lor cand is mici, ii iau de ceafa, si il duci in locul unde vrei sa continue, astepti pana termina, faci de cateva ori si va invata repede. funda?

1 răspuns:
| MrSoapte a răspuns:

Il apropii cu boticul (fortat) de nevoia care-a facut-o... dupa care, il tarasti in locul unde vrei sa faca!