| Nicu_Mirel_1988 a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa cumpere o rata?

Răspuns Câştigător
| Rocsid a răspuns:

Eu pe ai mei parinti nu trebuie sa ii conving..doar vin cu rata acasa!
Daca vor sa o dea merg pe santaj. daca nu ma lasa sa tin rata nu mai merg la scoala sau ma stradui sa raman corigentalaughing)
Am 3 caini si 3 pisici si nu am de gand sa ma opresc aici..ma gandesc sa imi iau i vacuta de lapte si o capra...ai mei s-au obisnuit deja cu ideea ca pe vitor o sa le avem dar ne gandim cum sa facem sa se inteleaga cu cateii

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu va mai plac cainii, v-ati dat pe rate. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vreau sa stiu, ai mei nu au vrut sa-mi ia. sad
Dar la primavara cred ca aduc una fara sa stie. laughing O data am ascuns o pisica 5 zile in casa fara sa stie. rolling on the floor

| GreenVoid a răspuns:

Cu retete de friptura.