| boss106 a întrebat:

Cum ma pot transforma in varcolac in viata reala? Cum este posibil sa te transformi? Vreau va rog toate posibilitatile. Va multumesc utilizatorilor TPU. Cel mai bun raspuns primeste funda. Mersi.

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Eu cred ca tu esti deja un varcolac dar ceva te retine sa te manifesti!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate, e imposibil, varcolacii nu exista laughing
Poate ca glumesti in legatura cu asta, dar daca vorbesti serios, nu exista varcolaci, fantome sau alte chestii d-astea... Daca vorbesti despre un rol la scoala ( laughing ), ia-ti un costum de la magazin, nu poti fi varcolac, se intampla doar in filme si desene...

| StevenMetalhead a răspuns:

Pai daca te musca un lup si tu mori in viata cealalta vei fi varcolac, dar nicidecum in viata reala, sau poate eu ceva nu stiu XDXD.