| Alle23 a întrebat:

Cum mi'as putea curata sacoul de parul de la pisica mea? Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| bianca_7396 a răspuns:

O dai cu un pic de apa sau daca vrei exista niste aparate speciale(nu chiar aparate), e un bat care are un tub pe el. tubul ala are un lipic special care prinde parul de animale(il poti folosi de mai multe ori pentru ca are mai multe straturi care se dezlipesc una dupa una dupa folosire).ai incredere! am incercat si eu si merite!(costa cam 5 lei). funditzzzzzzzzzzzzzzza?

2 răspunsuri:
| RKR a răspuns:

Infasoara niste scochi invers pe mana (cu partea lipicioasa in sus) si da pe sacou.asa. finut.

| AnotherCatWoman a răspuns:

Palma umezita cu apa calda sau cu banda adeziva\scoci. la Ikea poti gasi role de curatat par si scame ( http://www.mercerie-pasmanterie.ro/img/rola-curatare-scame-610720.jpg )