| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 a întrebat:

Cum pot da funda? daca imi explicati va

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La o întrebarea ta o să primeşti mai multe răspunsuri. Alegi răspunsul pe care-l consideri mai bun şi mai folositor şi dai clic pe funda din dreapta lui şi apoi confirmi. Nu te grăbi, aşteaptă 1-2 zile, ca să primeşti mai multe răspunsuri şi să poţi alege. Pentru a afla mai multe despre TPU citeşte răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 explică (pentru Ioandelasal):

Sa fiu sincera inainte funda nu aparea

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Pui intrebarea, apare raspunsul, iar in partea dreapta de sus are o fundita. Dai click pe ea si te intreaba daca esti sigur ca vrei sa alegi acel raspuns castigator. Tu alegi da.

Gata!

| Maradona2011 a răspuns:

Intr`o Zi. o sa-ti apara in dreptul raspunsurilor o medalie care scrie " declara raspunsul corect " dai dai pe ea. Fundaabatting eyelashes?