| smartydeer a întrebat:

Cum pot descarca episoade din Cameleonii, telenovela?

10 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Nu ştiu, dar îl poţi vedea la TV. Trebuie neapărat pe calculator?
Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa le bage pe ghionist.ro, desgarcare gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. te uiti si thu pe acasa. poate le vor pune pe vreun site. poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube. Apare fiecare episod, doar ca nu are subtitrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar trerbuie sa-l vad la calculator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kissx(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smartydeer este un nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca urmatorul link, eu de aici am luat si dona barbara, http//www.taringa.net/novelas-completas/camaleones-episodios, dupa care scrii in buscador : camaleones episodio 1 si incerci al doilea rezultat unde scrie "todos los capitulos" in plus aici da orice telenovela noua de pe acasa, in plus poti vedea unele episoade online. Sper sa fie de ajutor acest post desi vine cu 1 zi inainte de a se termina telenovela, isa pe viitor veti sti de unde puteti afla, SO ENJOY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul episod

| claudiu_5516 a răspuns: