| maria89nic a întrebat:

Cum pot pune imagini de pe telefon pe calculator?
Funda + vot garantat!
Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| bunny_6472 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un cablu de date cu care sa pui pozele din telefon in pc sau invers, dupa aceea nu este greu

9 răspunsuri:
| maria89nic explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| ZwNsv a răspuns:

Salut! ca sa pui imagini, fisiere audio, etc de pe un telefon pe un calculator in primul rand iti trebuie un cablu de date! daca acesta lipseste, iti poti cumpara un bluetooth pentru calculator si trimiti de pe telefon ca si cum ai trimite pe un alt telefon doar ca trimiti pe calculator.
Sau mai este o varianta daca ai stocate imaginile pe card scoti cardul din telefon si il pui intr-un adaptor stick pentru MICRO CARD SD si iti merge! multumesc!

| JasonMcCann a răspuns:

Cu cablul de date

| Crysty1996 a răspuns:

Cablu de date sau cu card unele pc au loc unde sa bagi cardul incorporat altele nu sau daca vrei iti poti cumpara un cititor de carduti ii vreo 40 lei

| deea_9315 a răspuns:

Poti sa folosesti un cablu de date sau un dispozitiv de tip Bluetooth pentru pc.

| Cum0Cheama a răspuns:

Cu cablul de date sau daca ai card de memorie iti trebuie si cititor de carduri bagi cardul in cititorul de carduri si cititorul de carduri in calculator si de acolo te descurci si daca n-ai inteles uite id meu : freaxxx. emma adauga-ma la prieteni si iti explic mai multe acolo happy

| sk8punk_1616 a răspuns:

Daca ai cablu de date la telefon bagi cablul in telefon apoi in calculator si o sa iti apara un folder sau ceva de genu pe desktop. te uiti in folder si o sa ai imagini muzica sau tot ce ai tu pe telefon. Apoi le tragi depe telefon in calculator. Sau cu Bluetooth daca ai si pe calculator si pe telefon la bluetooth e cam aceeasi chestie.

| Kiduu_7687 a răspuns:

Depinde ce telefon ai si ti-ar cam trebui cablu de date funda?love struck

| Rellica a răspuns:

Prin cablu de date, bleutooth