| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ajung pana la pamant in jocul Spore?

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Cauti bratul galaxiei care se intrerupe cel mai devreme si te duci cu doua brate in directia opusa acelor de ceasornic, iar in zona de la inceputul celui de-al doilea segment al bratului galactic se afla sistemul Sol (sistemul nostru) si Pamantul impreuna cu toate celelalte planete. Daca mai vrei informatii poti sa cauti pe youtube.

| Gabiboy a răspuns:

Steaua se numeste "Sol" si este printr-o zona unde sunt trei stele albastre una langa alta, intr-o spirala care la sfarsitul ei are doi nori dinaia de gaz mici, si din centrul galaxiei spre spirala primul loc unde nu sunt nori de gaz, cauta acolo (ma cheama Gabi).