| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca sa-mi potolesc pisica din mieunat?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-o l bataielaughing

| EUSIATIT a răspuns:

Pai nu poti ca e luna lor o fi in calduri cautai motan

daniela
| daniela a răspuns:

Probabil e in calduri si atunci nu prea ai ce sa-i faci daca nu ai posibilitatea sa-i dai drumul la imperecheat

| Gabystelistu95 a răspuns:

Joaca-te cu ea.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pisica are un motiv de procedeaza asa, incearca sa o mangai si se va linisti.

| Bishop a răspuns:

Baga-i un calus in gurahee hee

| Fowls a răspuns:

O sugrumi

| Lola_5953 a răspuns:

Incearaca s-o mangai pana incepe sa toarca iar apoi pune pe ceva unde sa stea relaxata ca sa simta iubirea. E cam patetic raspunsul dar incearca!

| DoarOana a răspuns:

Si eu am multe pisici acasa. Nu poti sa o duci la veterinar sa vezi ce are? Ai grija, ca luna octombrie nu e de imperechere. Daca miauna un alt motiva ar fi ca ea sa nasca acum...
Te sfatuiesc sa te uiti si la labutele ei si in gurita sa vezi daca nu i-a intrat ceva acolo (o aschie sau poate sa o doara un dintisor).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil sa fie in calduri..cumpara i zaharel big grin