| BuBuZa nU Mai cReDe iN PoVeStI a întrebat:

Cum schimb o fotografie de profil in asa fel incat sa nu o mai pun odata?

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Buna!

Pai intrii in albumul respectiv, in fotografia pe pe care vrei sa o pui ca fotografie de profil.
Deasupra fotografiei sunt o serie de obtiuni : Marcheaza prien, stare fotografie de profil... Dai click pe obtinea Setare ca fotografie de profil.

Fundytza.../?

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

O setezi ca poză de profil şi nu ar trebui să se schimbe. Nu are cum să se schimbe...doar dacă îţi intră cineva pe profil