| anonim_4396 a întrebat:

Cum stiu daca e sanatos catelul meu? Uneori e tare apatic, uneori nu-i fac fata la cat de zglobiu e...

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Probabil l-a cuprins astenia de primavara, si tanjeste si el dupa cinevatongue

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi cu el la doctorul veterinar. el va stii cu siguranta ce are catelul.

| RamonaMn a răspuns:

Cred ca mai eficient ar fi un control la medicul veterinar. Poate mica ta odrasla se confrunta cu adevarate probleme de santate.

Sanatate!

| ShaKuri a răspuns:

E indragostit...si poate mai sufera si el

| LuS[z] a răspuns:

E dinamovist?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii verifici nasucul mereu. un catel sanatos are nasul umed si rece. daca observi ca nu este asa mergi la veterinar cu el.