| Lovwly a întrebat:

Cum stiu daca vreau un catel cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| termcapricious a răspuns:

Pai,daca l-ai avea,ai simtii ceva pentru el,l-ai iubii? daca da,atunci iti doresti unul,si eu am un caine,nu eu l-am ales, el m=a ales, el a venit la mine, restul cainilor stateau si se uitau la mine, atunci stiam ca leaila e cateaua mea!

5 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Trebuie sa stii ce vrei inainte de ati-l lua

| GabrielaIoana a răspuns:

Daca ti se par draguti, daca ai nevoie de ceva cu care sa te joci sau cu care sa te plimbi, daca vrei sa dai dovada de responsabilitate sigur vrei un catel!

| KinderBeeeib a răspuns:

Cum adica sa stii? Daca vrei un catel inseamna ca esti responsabila si grijulie si ca ti-l doresti.Ce atata drama?

| Adrry00 a răspuns:

Pai, daca de cate ori vezi un caine afara si te duci sa-l mangai si il ajuti cu tot posibilul, chiar daca faci si un efort financiar ( daca ii cumperi mancare, paturi, castroane, jucarii etc.) inseamna ca este o dorinta pura de a avea un caine. Sau daca ai un moment prost in plan social, si simti nevoia sa stai cu cineva, un caine este ideal, in urma unor studii renumite s-a ajuns la concluzia ca un caine vindeca mai multe boli psihice decat un medicament, pentru ca iubeste cu adevarat omul, ii simte fiecare stare, si il ambitioneaza sa iasa din casa, sa se joace si sa se simta bine.

| AndreiKLM a răspuns:

Pt ca ati plac si ai poza cu eii.