| mesuoana14 a întrebat:

Cumpar mascul husky negru cu alb... ochi albastri(neaparat) maxim 6 saptamani nu conteaza daca are pedigree sau nu doar sa fie sanatos maxim 150 euro...id-ul meu onutza_frumusik07 sau emailul onutza_frumusik07@yahoo.com doar din galati

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Pfff cu 150 de euro nu ti-l vinde nici un cersetor care are nevoie de bani laughing
tu ai habar cat costa un caine husky? rolling on the floor
la "preferintele" tale pretul incepe cel putin de la 1000 de euro laughing

| mesuoana14 explică:

Pfff. daca vrei sa stii cam atat costatongue am vazut pe net...cauta si taci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am catelusi husky de vanzare negru cu alb si gri cu alb pretul este de 250 euro...tel 0745130648

| Oanny a răspuns:

Imi pare rau dar deja mi-am cumparat unulbig grin il am de o luna, are 3 luni de cand s-a nascut e fetita si culoarea specifica rasei, din pacate n-am gasit negru dar m-am indragistit de aceasta:X:X si ca sa stii maryana5 am dat 150 euro pe el

| biu_4128 a răspuns:

Draga mea maryana5 documenteaza-te si apoi m vbm. ceea c ar dori mesuoana14 nu costa m mt de 200 de eurowinking

| Oanny a răspuns:

Saluuutt. vreau sa va anunt ca pe contul asta nu mai intru acum il am pe laa onutzalovetwilight...eu bine am un husky are 4 luni si o am de 2 luni ei bine e fata si are culoarea specifica rasei dar vad ca se inegreste sa facut foarte frumoasa are pe spate o pata alba in forma de inimioare iar la urechi are contur negru si sa stii maryana daca te interseaza a fost luata cu 150 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca inca mai esti interesata de un catel alb cu negru am eu de vanzare la 200 de euro.tel 0748382707 sunt din pitesti