| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti pe cineva din arad care are caine si doreste un pet sitter? un fel de plimbator de caini? cresc caini de f mult timp si am nevoie de bani deci jobuletul asa ar fi perfect pentru mine. daca cineva are nevoie sa ma contacteze va rog

3 răspunsuri:
| krena a răspuns:

Nu stiu pe nimeni dar o sa ma interesez
promit

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Salut,si eu tot din Arad sunt...si nu cunosc pe nimeni care are nevoie de cineva sa stea cu cainele.Slabe sanse sa gasesti pe cineva.

| anitcolor a răspuns:

In Romania lumea isi plimba singur cainele daca e house pet, singura sansa de job pe tema petlover e daca te oferi sa ai grija de el cand stapanii pleaca in concediu un fel de pensiune pentru animale