| minteuandedouaori a întrebat:

Cusca de hamster este buna pentru o veverita? cat sa stea in ea si sa doarma in rest o sai cam dau durmul happy are un etaj cu casuta si jos e roata si etc.

4 răspunsuri:
| OnStreet a răspuns:

Ori unde ar sta vreo 10 zile daca nu iese prin padure sau pe afara MOARE, stiu ca si eu am avut

| justcriss a răspuns:

Pai...nu compara un hamster cu o veverita, ea vrea libertate si daca o s-o ti o sa moara pentru ca nu este obisnuita sa stea inchisa...
te sfatuiesc sa-i dai drumu happy.
pa`pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii lasi in fiecare zi alune, paine sau mancare de pisici/caini si vine ea singura langa fereastra ta.

| IceBlood a răspuns:

Bineinteleswinking