| World69 a întrebat:

Daca ar fi un meci Undertaker & Goldberg vs Cena & Stone Cold cine ar castiga?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Precis ca acela care trebuie sa castige. Chiar crezi ca wrestling-ul este real? Numai bine!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Undertaker & goldberg

| marius577 a răspuns:

Wrestlingul nu e real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar castiga cine vrea casele de pariuri asa incat sa se aleaga cu castigul cel mai mare.

| σяιgιηαℓ a răspuns:

John Cena & Stone Cold.
1. Ştiu de ce te întrebi de ce tocmai John Cena & Stone Cold.
2.Pentru că John Cena are rezistenţă şi o forţă cred că mai mare decat Big Show Si Mark Henry la un loc! ( e incredibil )
3.Stone Cold Steve Oustin este ca o viperă

Acum Undertaker & Goldberg
1.Pe Undertaker am un respect pentru seria lui.Cred ca dacă sa-r bate Stone Cold & John Cena cu el cred ca Undertaker ar câştiga.
2. Goldberg nu-l ştiu.

Dar cel mai important lucru este că :
WRESTLINGUL ESTE FĂCĂTURA!

Dar, nu îmi pasăwinking

| AdyDinamo123 a răspuns:

Undertaker si goldberg

| Tomitzza a răspuns:

Pai depinde de starea lor si de zi(buna-proasta)

I-as favoriza pe cena si stone cold sau si undertaker si goldberg sunt buni.+ ca cena si stone cold au mai jucat la echipe.

meciul ar fi ceva de genul undertaker vs shawn michaels