| claudiacudi a întrebat:

Daca ati avea de ales dintre un catel si o pisica ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Adda66 a răspuns:

PISICUTA! Clar pisicuta! Adica, numai uita-te in ochii ei si zi-mi dupa aceea daca nu iti vine s-o iei la pupat!winking

11 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Caine

| Pufarinee a răspuns:

Cainele pentru ca, cainiele este foarte destept si este cel mai bun prieten al omului din totdeaua si pisica este foarte nepasatoare ea vrea numai mancare de la stapan si ea nu isi iubeste stapanul

| AtateaConditii a răspuns:

Catel.Ham,ham.

| aneliram a răspuns:

Un catel

| Sandra2571 a răspuns:

Catel :X:X:X

| Adda66 a răspuns:

Ms de fundita! Eu chiar iubesc pisicile la maxim! big grin

| PureHate a răspuns:

Pisica

| sweetgirl09 a răspuns:

Catelwinking

| Foxyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil un catel.

| claudiacudi explică:

Nu ii adevarat! Pisica isi iubeste stapanu'{o stiu din propia mea experienta}.

| claudiacudi explică:

Nu ai pentru ce! Si eu le iubesc ff multlove struck