| AvalohAlyn a întrebat:

Ce animăluț aveți langa voi acasă? Ce animăluț v-ați cumpara?

2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Am 3 caini, o pisica si un iepure deci am casa plina deja. Iubitul meu vrea inca un caine dar nu stiu daca am rabdare pentru un pui sa ii invat sa faca afara, sa nu fugareasca pisica sau iepurele, sa imi roada tot ce a scapat de ceilalti 3 si cred ca tanti care face curatenie o sa ne dea la amandoi o mama de bataie daca trebuie sa aspire par de la inca un caine din covor si canapea. Deci deocamdata am suficiente animalute.

| DonEduardo a răspuns:

Se poate spune ca am o pisica.