| Andr33 a întrebat:

Daca tot se numeste saitul acesta T P U ( Toti Pentru Unul) Va rog mult de tot ajutati-ma si pe mine si dati-mi si mie un vot apasand clik aici : http://www.iabada.ro/sweet-boy-floryn_3912.html si apoi dand din nou clik unde scrie V O T E A Z A ...va rog din suflet ajutati-ma [-o

Răspuns Câştigător
| iulyana a răspuns:

Asta este o facatorie......am participat si eu acum vreo luna la un concurs identic....si aveam un prieten care este un fel de "zeu al internetului" tongue nu glumesc....si a facut in asa fel incat in 10 minute am avut mai multe voturi decat imi ceruse aia acolo laughing si caca maca laughing nu am primit nimic.....sunt vrajeli asteatongue

14 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Cred ca o sa fi suspendata

| Flav a răspuns:

laughing) dar mi-a placut inceputul intrebarii, sa mor de nu!
Acum serios, bai, dar ne lesi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok. vrei sa te ajutam la gramatica banuiesc, nu?

| Silvia a răspuns:

Hai ca te-am ajutatwinking
Vezi ca mai ai de strang 750 de voturilaughing

| sorin a răspuns:

Sigur esti suspendat.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

La revedere!

| inna a răspuns:

Te-am ajutat, am facut o fapta bunawinking.

| DMV a răspuns:

Mai Floryne te-am ajutat si eu. Mai ai tot 750 de puncte de strans, ai caracter maret, respect mare si inteligenta stranie. Dubios ca iti pui numele doynytza
Ty ty!

| teopinkrose a răspuns:

Sigur! Te ajut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut. dau si mass. dar sigur o sa fi suspendata tongue
xoxo
by zui

| dadaaaaa a răspuns:

Te-am ajutat si eu cu un vot.tongue

| Sabwy a răspuns:

727 voturi. te-am ajutat. pentru ca sunt o persoana ''buna''laughing. (hai ca asat mi-a iesit )laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Te ajut eu cu gramatica.

Răspuns utilizator avertizat