| tonyc7 a întrebat:

Daca un pisoi in varsta de cel putin 10 luni (deci care arata deja ca o pisica matura, fiind capabil sa umble singur, sa sara garduri, sa se catere prin copaci, etc) a disparut din curtea in care traia si mama lui, credeti ca aceasta ii va simti lipsa? Sau orice pisica se descotoroseste de pui imediat dupa ce il intarca, si nu ii mai pasa de el dupa aceea?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Pisicile nu mai au instinctul ala matern toata viata, el dispare dupa cateva lunj

| tonyc7 explică (pentru Furnicuta000):

Esti 100% sigura de asta?