| LisaJulie a întrebat:

Dacă voi cumpără un câine și o pisica de mici și se vor învața unul cu altul este adevărat ca atunci când vor ajunge adulți nu se vor fugari unul pe celalalt?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, se invata si nu vor fi conflicte intre ei. Am vazut foarte multe situatii in care pisica dormea cu cainele impreuna.

| MistarGoGu a răspuns:

Șanse mari! Am vazut exemplu la o mătușa pe lângă Ploiești câinele și pisica ca 2 frați dormeau lângă ușa de la bucătăria de vara!

| simplaexsistenta a răspuns:

Da. Noroc!

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Da, chiar vor deveni cei mai buni prieteni.