| Gh0sT_7715 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee pentru un id... ma cheama alex big grin

Răspuns Câştigător
| Justdreams a răspuns:

Al3x_al3x
al3cs_(anul nasterii)
alex_boy
alecs_the_dark
alex_gg
no_name
alex_nyke
alex_(anul nasterii)
alexutzu_4you
funda plzzzkiss!

9 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

GhosTer_X

| lawynutza a răspuns:

Alexutza; best alex; alexangellove strucklove strucklove struck; alex_alex_99(ma rog nr poate fi ce nr vrei u)

| marinteodora a răspuns:

Numele de familie_alex2011@yahoo.com

| Mariaaa6081 a răspuns:

Alexandru_allexuts sau / aboy_alxx laughing Mie imi plac amandoua. Sper sa iti placa si tie kiss laughing

| larydas a răspuns:

Ceva cu axel

| ileana_5795 a răspuns:

Alex."ziua in care te-ai nascut, sau un nr preferat, sau numele de familie"
o sa iti para rau mai tarziu daca iti faci un id stupid gen alexutzu alexutza, Ghoster$#@! sau altele.

| Crystal1807 a răspuns:

Nu prea conetaza id...ca oricum nimeni nu se uita la el, ci mai degraba la nickname...

| anne99 a răspuns:

Al3x_only4u

| anne99 a răspuns:

Al3x_only4u.