| frumusicclaudic a întrebat:

Dati-mi si mie un cod webkinz pentru ca o prietena ma tortureaza ca zice ca nu am si nu sunt la moda va rog ca va dau fundita si va raspund la cateva intrebari.

9 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Cumparati un webkinz sunt la carrefour unii cu 25 de lei

| Alle15 a răspuns:

Am doar cateva chestii sa-ti zic:
1.Nu-mi pasa, ia-ti nu se fabrica asa, costa mult!
2.Nimeni nu te-ar da, doar un post.
3.Macar nu ceri un cont, ci codd.,, daca vrei cont, iti dau eu unul,,! Da-mi id-ul pe mesaj privat!

| Alle15 a răspuns:

Si ce sa-ti fac eu daca nu-ti iau.Cauta-ma pe pv, da id-ul si-ti dau cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 am animale webkinz dar prietenii mei rad ca nu sunt la moda pentru ca am multi webkinz si mai spun ca animalele webkinz su de bebelusi dar mie nu imi pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa imi zic si mie dar oricum eu am 5 animalutze si imi place jocul la nebunie. daca vreti sa mai vb cautati-ma pe adresa mea CASCA_RAUL ...bafta

| frumusicclaudic explică:

Am uitat sa mentionez ca parinti nu imi iau

| denisab2 a răspuns:

laughing))pfff, a avea un cod webkinz nu te face la moda...eu am 6 animalute si nu ma simt mai speciala, dar iti poti faci cont si fara cod numai ca nu vei beneficia de toate facilitatile din webkinz world... un cod nu cred ca vei primi asa usor deoarece trebuie sa cumperi o jucarie cu bani(destul de multi) si un cod poate fi folosit o singura data, incearca insa sa iti faci cont chiar daca nu ai cod ca te lasa si iti da de ales intre o pisicuta si un catelwinking

| denisab2 a răspuns:

Nici mie...eu imi iau din bani meilaughing... da oricum sun si w mai ieftini cam de 20 de lei

| Pravat a răspuns:

Nu vreau!