| dαɴЗ a întrebat:

Dati-mi si mie un site cu costume de hallowen sau ce credeti ca e mai frumos plz ca maine e petrecere la sch puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xXGumiTsAXx a răspuns:

Fantoma, dar nu clasica happy Uite:
Iti ciufulesti parul, il dai cu spuma, il vopsesti negru [daca nu'l ai sau daca te lasa mama ta, daca nu lasa'l cum e el] taie un cearsaf, astfel incat sa fie cam ca o rochie, coase'l intr'o parte pe marimea corpului tau, picioarele sa fie goale, rochita aceea facuta de tine tai-o in anumite locuri si coase'o asa incat sa se vada, murdereste'o de ceva ce seamana cu sangele, in mana sa ai un iepuras rupt si patat de ceva ce sa imite sangele, si tu sa fi murdara de ceva ce sa imite sangele:* succes, sper sa fi cea mai draguta de acolo! big grin

1 răspuns:
| Tsun a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......a/...aveai raspunsurile inainte sa scrii intrebarea.lol.