| eualexa29 a întrebat:

Dati-mi va rog o melodie care sa se potriveasca la majorete ...sau si ceva idee pentru. dans...care da rasp bun. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| TangerineP a răspuns:

Buna!
Eu am dansat ca majoreta sub melodia "just that girl" din filmul Another cinderella story.Ne-am inspirat din dansul pe care in danseaza la oglinda)S-a prim it super si tuturor le-a placut)success

| ovidiuionita a răspuns:

Salut.
Iti recomand eternul "18 ani", de la Vama Veche. happy

| sonyaminia a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Lo48Dqh14fs
Asta e super imi place si cred ca se potriveste, Noroc!

funda?

| Yocoo a răspuns:

Buna eu cred ca merge melodia lui Michel Telo-Ai se eu te pego si daca cauti pe youtube vei gasi si coregrafia care nu e grea deloc;)
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw

| PufdePUI a răspuns:

Buna! Echipa noastra de majorete a facut pe melodia astahttp://www.youtube.com/watch?v=F36bYui7O_o&ob=av2n acum depinde daca va sincronizati pe aceasta melodie. oricum poate te ajuta. Funda?