| SandraMikyZu a întrebat:

Dau funda...Cine are crescatorie de Yorkshire terrier? vreau sa imi iau la vara un Yorkshire terrier toy, va rog daca are cineva crescatorie sau stie una, sau o sa aiba puiuti la vara sa imi spuna, si va ro mult sa spuneti si pretul, as da cam pana in 500 de lei eventual 600. as vrea sa imi iau prin iulie. dau fundawinking multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Bogdan123Bogdan a răspuns:

A da am uitat de prea, unul mic este400 lei si unul mare 500 lei

4 răspunsuri:
| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, eu nu am, dar s-a deschis in spate la penny o crescatorie, funda daca vrei

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Suceavabig grin

| BiancaL a răspuns:

Auzi imi poti imi dai nr de telefon de la magazin?