| anonim_4396 a întrebat:

Dau o petrecere in pijama. dar nu stiu ce as putea sa le ofer invitatilor de mancare.

3 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Pai va uitati la televizor si mancati floricele, apoi dulciuri, sucuri, chipsuri, prajituri, mai multe

| ChocolateDroid a răspuns:

Buna.
Poti comanda o pizzawinking
+ Popcornul nu trebuie sa lipseasca love struck Chipsuri, Ciocolata, Sucuri, Biscuiti. Poti sa alegi ce vrei tu.
Succes :*
Funda?

| AnamariaCatalina a răspuns:

Pai la orice petrecere poti sa pui pe masa Chips, Sucuri... si nahh poate inchetata sau ceva dulce...